Teleteksti
Sport

Inter i shqetësuar për lëndimin e Sanchez

inter-i-shqetesuar-per-lendimin-e-sanchez

Interi shqetësohet për lëndimin e Alexis Sanchez.

Disa raporte në Kilë thonë se sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez ka pësuar një lëndim serioz muskulor

31 vjeçari shënoi dy golat në kualifikimet për Botëror kundër Uruguait dhe kundër Kolumbisë.
Megjithatë, sipas ADN Radioo në Kilë, ka thënë se ai ka pasur disa problemet gjatë ndeshjes se dytë.

Kjo ka bërë që ai të jetë në dyshim për “Derby della Madonnina” kundër Milanit.

Loading...

Ka pasur mendime se Sanchez do të jetë jashtë fushave deri në përballjen e Interit kundër Borussia Monchengladbach madje edhe në ndeshjen e ardhshme të Kilit.

Tjera nga rubrika

“Lojtarët e Barcelonës duhet të përshtaten me Lionel Messin”

Teleteksti

Për pesë dekada, kjo gjë nuk ka ndodhur në Premierligë

Teleteksti

Rrethi i parë i Kupës së Kosovës, hidhet shorti

Teleteksti

Ylli i Arsenalit në ecurinë më të dobët në gjashtë vitet e fundit

Teleteksti

Bonucci në rrezik për ndeshjen kundër Barcelonës

Teleteksti

De Jong zbulon këshillat që i dha Koeman

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë