Teleteksti
Teleteksti TV

Ju ngrihet xhami i veturës në mëngjes? Largojeni lehtë akullin kështu

ju-ngrihet-xhami-i-vetures-ne-mengjes?-largojeni-lehte-akullin-keshtu

Videoja që do ta shihni më poshtë nga meteorologu Ken Weathers tregon një zgjidhje të thjeshtë duke përzier ujin me alkool (alkool fërkues) – në një shishe spërkatëse, transmeton Lajmi.net.

Duke aplikuar këtë përzierje në xhamin e ngrirë të veturës suaj, akulli do të shkrihet menjëherë nga vetura, duke i bërë mëngjeset tuaja të dimrit shumë më të shpejta.

Tjera nga rubrika

Bëjeni këtë dhe mbrojeni WhatsApp nga vjedhja e fotove

Teleteksti

Hajnat vjedhin kamionin me PlayStation 5

Teleteksti

Facebook-u përballet me padi që mund ta detyrojnë të shesë Instagram-in dhe WhatsApp-in

Teleteksti

Anija hapësinore e SpaceX shpërthen në zjarr pas 6 minutave fluturim

Teleteksti

Pas Facebook e Facebook Messenger, nuk funksionon as Instagram

Teleteksti

Facebook dhe Facebook Messenger janë jashtë funksionit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë