Teleteksti
Vip/Kultura

Kaq bukur e ka veshur sot, Learta publikon foton e plotë të vajzës së saj

kaq-bukur-e-ka-veshur-sot,-learta-publikon-foton-e-plote-te-vajzes-se-saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj të cilën e ka veshur shumë bukur./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Qëndresa tregon dhuratën e bukur që i bëri vajza e saj e vogël

Teleteksti

Jasmin zgjedh të thumbojë keq burrat për këtë 8 Mars

Teleteksti

Shkurte Gashi bën urimin më emocionues për nënën e saj

Teleteksti

Djali dhe Goldi e vizitojnë në punë, Ermira nuk përmbahet në reagimin

Teleteksti

Për 8 Mars, Morena Taraku vjen me postim prekës

Teleteksti

Kaq më fat është Adelina, merr dhuratë super-luksoze nga burri

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë