Teleteksti
Vip/Kultura

Kaq e dobët ishte dikur Xheri

kaq-e-dobet-ishte-dikur-xheri

Kur Xheri e kishte trupin në vijë.

Për shumkë është e njohur si Xheri e “RTV 21”, e programit të famshëm “Diçka po zihet”.

Ama, ka edhe nga ata që Xheraldina Vulën e njohin thjeshtë si të ëmën e Ledrit, artistit të famshëm të muzikës rep.

Gjithsesi, Xheri është figurë e njohut dhe me një karakter tejet të veçantë e magnetik, shkruan “Kosovarja”.

Loading...

Xheraldina Vula prej shumë vitesh ka përmasa XXL, ama dikur ishte mjaftë “fit”.

Më mirë atëherë, apo tani?

Tjera nga rubrika

Gjiko vjen me këtë postim pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti

Sevdai Radogoshi vjen me postim prekës pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti

Arkivoli i Ismet Pejës vendoset në Gjakovë, familja e miqtë mblidhen për t’i dhënë lamtumirën e fundt

Teleteksti

Jeta luksoze e Luanës, e pabesueshme sa ka paguar vetëm për një palë komplete

Teleteksti

Ylka Kuqi ju përlot me postimin pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti

Lorik Cana me postim prekës pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë