Teleteksti
Vip/Kultura

Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam si ‘kukull’

kaq-shume-eshte-rritur-vajza-e-lirimit-e-lules,-eshte-bere-tamam-si-‘kukull’

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet vajza e tyre e cila është bërë e bukur si ‘kukull’./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Majku e merr djalin në shtëpi, ju ‘shkrin’ me këtë imazh

Teleteksti

Labi feston ditëlindjen, Shkurte Gashi vjen me urimin më të veçantë

Teleteksti

Në 14-vjetorin e martesës, Dauti dhe Lola publikojnë foton më të bukur

Teleteksti

Labi sot feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

Teleteksti

Ribashkohen Loredana e Mozzik, kështu shfaqen në krahët e njëri-tjetrit

Teleteksti

Mbesa e Remzies u bë 7 muajshe, shikoni postimin emocionues të Gëzimes

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë

Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam si ‘kukull’

nga Teleteksti koha e leximit: <1 min