Teleteksti
Vip/Kultura

Këngëtarja e njohur e humb një person të dashur

kengetarja-e-njohur-e-humb-nje-person-te-dashur

Aurela Gaçe humb personin e dashur.

Familja e këngëtares, Aurela Gaçe është në zi pasi gjyshi i bashkëshortit të saj është ndarë nga jeta.

Si ajo ashtu dhe vajzat e saj kanë qenë tepër të lidhura me të dhe humbja e tij i ka trishtuar shumë.

Këngëtarja ka ndarë një foto krah tij, duke i bërë edhe një dedikim prekës. Ajo shkruan se vajzat e saj e thërrisnin “gjysh” si babai i
tyre, Skerdi.

Loading...

“Qofsh i parajsës gjyshi Xhimi. Vajzat e mia e kishin stërgjysh, por ashtu e thërrisnin, si e thërriste babai i tyre. Ikja jote na hidhëroi. Ike në një kohë si kjo, kur as në spital s’mundet as ta vizitosh. Kur fëmija, gruaja, nipërit, as arrijnë të të thonë se të duan. Kjo është shumë e dhimbshme. Grace stërmbesa jote qau shumë për ty, se të njohu, shpenzoi kohë me ty e ndarja dhëmb”- shkruan Aurela krahas fotos.

Tjera nga rubrika

Lulja shfaqet e veshur me shumë stil, mori vëmendjen me pozën e fundit

Teleteksti

Gjiko vjen me këtë postim pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti

Sevdai Radogoshi vjen me postim prekës pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti

Arkivoli i Ismet Pejës vendoset në Gjakovë, familja e miqtë mblidhen për t’i dhënë lamtumirën e fundt

Teleteksti

Jeta luksoze e Luanës, e pabesueshme sa ka paguar vetëm për një palë komplete

Teleteksti

Ylka Kuqi ju përlot me postimin pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë