Teleteksti
Sport

Këta janë personat e dyshuar të cilet e rrahen sportistin Flamur Grabovci

keta-jane-personat-e-dyshuar-te-cilet-e-rrahen-sportistin-flamur-grabovci

Sot rreth orës 17:50 është sulmuar fizikisht Bodybuilderi gjilanas, Flamur Grabovci.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në Gjilan, togeri Ismet Hashani i cili tha se sot ka ndodhur një rrahje mes disa personave në Gjilan.

Hashani tha se në lidhje për këtë rast janë arrestuar 3 persona të cilet me urdhër të prokurorit janë ndaluar për 48 orë.

Siç mësohet dy nga personat e ndaluar janë Besim Tahiri i njohur si “Qeqeni” dhe Ardian Tahiri.

Loading...

The post Këta janë personat e dyshuar të cilet e rrahen sportistin Flamur Grabovci appeared first on Ballkani.info.

Tjera nga rubrika

Turqi – futbollistët ndalin lojën, bëjnë iftar e më pas e vazhdojnë

Teleteksti

A do ta arrijnë gjermanët përmbysjen e madhe – publikohen formacionet PSG-Bayern

Teleteksti

Dënohet gjyqtari që nuk e pranoi golin e rregullt të Ronaldos ndaj Serbisë

Teleteksti

Chelsea-Porto, formacionet e mundshme

Teleteksti

E jashtëzakonshme, Luka Donçiq ka aftësi edhe për futboll

Teleteksti

Ndeshje spektakolare, Sevilla triumfon ndaj Celtas

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë