Teleteksti
Jetë

Këto ishin dëshirat e “çmendura” të Hitlerit për seks

keto-ishin-deshirat-e-“cmendura”-te-hitlerit-per-seks

Një dokumentar pretendon se Adolf Hitlerit i pëlqente që gratë të urinonin mbi të gjatë seksit dhe kishte një marrëdhënie inçestuale me mbesën e tij.

Diktatori nazist gjithashtu raportohet se i pëlqente që gratë ta shkelmonin dhe ishte i varur nga pornografia.

Pretendimet dolën në “Hitler’s Secret Sex Life”, e cila u transmetua në Sky History të dielën.

Poashtu, Hitleri thuhet të ketë pasur një marrëdhënie inçestuale me mbesën e tij Geli Raubal, e cila besohet të ketë zgjatur për gjashtë vjet.

Loading...

Ish aleati i Hitlerit, Otto Strasser, i cili më vonë u prish me partinë, vazhdoi të pretendonte se atij i pëlqente që gratë të urinonin mbi të.

Ai tha se Geli ishte midis atyre që ishin detyruar të merrnin pjesë në të. Geli më vonë u zbulua e vdekur në apartamentin e Hitlerit në Mynih, Gjermani në vitin 1931 pasi u qëllua në gjoks në moshën 23 vjeçare, duke nxitur dyshimet se ai e vrau atë.

Ajo thuhet se pretendoi se Hitleri kërkoi gjëra “thjesht të neveritshme” prej saj, sipas Sun.

Tjera nga rubrika

Këto janë ushqimet më të zakonshme në festën e Bajramit

Teleteksti

A është ‘haram’ falli dhe të lexohet horoskopi? Përgjigjet Shefqet Krasniqi

Teleteksti

Mësiti i Llapit: Vajzat e klasës së nëntë më kërkojnë t’u gjejë burrë jashtë Kosovës

Teleteksti

A e keni ditë se ku ndodhen rezervat më të mëdha të arit në botë?

Teleteksti

Inxhinieri gjerman parashikoi se njeriu me emrin ‘Elon’ do të dërgonte njerëzit në Mars

Teleteksti

Ndodh edhe kjo: Dy persona e lidhin veten me zinxhir në selinë e AstraZeneca-s, ja arsyeja

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë