Teleteksti
Sport

Khabib zbulon frikën më të madhe që Ronaldo ka për Cristiano Junior

khabib-zbulon-friken-me-te-madhe-qe-ronaldo-ka-per-cristiano-junior

Cristiano Ronaldo dhe Khabib Nurmagomedov vazhdojnë të kenë marrëdhënie shumë të mira.

Ata flasin shumë shpesh, si për karrierën e tyre ashtu edhe për jetën personale.

Së fundmi, Khabib ka zbuluar frikën më të madhe që CR7 ka për djalin e tij, Cristiano Junior.

“Flasim gati çdo ditë. Kur u takuam së fundmi patëm një bisedë dhe ai më tha se dëshiron që djali i tij të jetë pasardhësi i tij. Kur Cristiano ishte fëmijë ai ëndërronte vetëm të kishte një palë atlete. Djali i tij, nga ana tjetër, ka gjithçka. Ai ka frikë se mund të mos ketë të njëjtën uri, të njëjtin vullnet. Kur ke gjithçka, është e vështirë të gjesh motivimin e duhur. Më pëlqente ta dëgjoja atë. E kuptova që ai është një person që nuk vendoset për një, dy ose tre tituj. Ai sapo fitoi titullin e tij të tridhjetë, shënuesi më i mirë i të gjitha kohërave. Unë mendoj se ai do të vazhdojë për dy ose tre sezone të tjera”, deklaroi ylli i UFC.

Loading...

The post Khabib zbulon frikën më të madhe që Ronaldo ka për Cristiano Junior appeared first on Ballkani.info.

Tjera nga rubrika

A do ta arrijnë gjermanët përmbysjen e madhe – publikohen formacionet PSG-Bayern

Teleteksti

Dënohet gjyqtari që nuk e pranoi golin e rregullt të Ronaldos ndaj Serbisë

Teleteksti

Chelsea-Porto, formacionet e mundshme

Teleteksti

E jashtëzakonshme, Luka Donçiq ka aftësi edhe për futboll

Teleteksti

Ndeshje spektakolare, Sevilla triumfon ndaj Celtas

Teleteksti

Kombëtarja U17 arrin në Sofje

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë