Teleteksti
Vip/Kultura

Kjo ndodh kur bëhen bashkë vajzat bukuroshe të Naim Krasniqit!

kjo-ndodh-kur-behen-bashke-vajzat-bukuroshe-te-naim-krasniqit!

Vajzat bukuroshe të Naim Krasniqit mblidhen në këtë vend.

Naim Krasniqi është kantautori i mirënjohur kosovar, shumë i pëlqyer kudo ku ka shqiptar.

I vlerësuar me shumë çmime në festivale, Krasniqi është një nga ikonat e muzikës së lehtë shqipe, shkruan Kosovarja.

Kantautori është baba e gjysh i lumtur, ani pse ai nuk ka folur ndonjëherë publikisht për këto ndjesi.

Loading...

Publiku i njeh mirë edhe vajzat e këngëtarit dhe kompozitorit, pasi disa nga to janë fytyrq publike.

Sot, vajzat e Naim Krasniqit janë mbledhur bashkë në shtëpi për një kafe e desert vikendi.

Tjera nga rubrika

Lulja shfaqet e veshur me shumë stil, mori vëmendjen me pozën e fundit

Teleteksti

Gjiko vjen me këtë postim pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti

Sevdai Radogoshi vjen me postim prekës pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti

Arkivoli i Ismet Pejës vendoset në Gjakovë, familja e miqtë mblidhen për t’i dhënë lamtumirën e fundt

Teleteksti

Jeta luksoze e Luanës, e pabesueshme sa ka paguar vetëm për një palë komplete

Teleteksti

Ylka Kuqi ju përlot me postimin pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë