Teleteksti
Vip/Kultura

“Koronado” ka mbushur 61-vjet, nuk do ta besoni si duket

“koronado”-ka-mbushur-61-vjet,-nuk-do-ta-besoni-si-duket

“Koronado” tani 61-vjeçar, befason me pamjen.

Njëri ndër aktorët që ka lënë gjurmë nga seriali “Për ty” është Luis Felipe Tovar apo siç njihet me rolin e tij si “Koronado”.

“Koronado” në serial kishte një karakter negativ që bëri që fëmijët, trishtoheshin nga ai.

Aktori i njohur meksikan Luis Felipe Tovar tani është 61-vjeçar dhe ka dy fëmijë.

Loading...

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë se si duket tash aktori.

Tjera nga rubrika

E veshur me fustan lëkure, Antonela po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

Teleteksti

Antonela na prezanton me nënën e saj, qenka një bukuroshe e vërtetë

Teleteksti

Qëndresa tregon dhuratën e bukur që i bëri vajza e saj e vogël

Teleteksti

Jasmin zgjedh të thumbojë keq burrat për këtë 8 Mars

Teleteksti

Shkurte Gashi bën urimin më emocionues për nënën e saj

Teleteksti

Djali dhe Goldi e vizitojnë në punë, Ermira nuk përmbahet në reagimin

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë