Teleteksti
Lajme

Kryetari i Athinës nesër viziton Prishtinën, do të takohet me Shpend Ahmetin

kryetari-i-athines-neser-viziton-prishtinen,-do-te-takohet-me-shpend-ahmetin

Takimi mbahet në katin e pare

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se gjatë ditës së nesërme (e mërkurë) në Prishtinë do të vijë për vizitë kryetari i Athinës, Kostas Bakoyannis.

Në njoftim thuhet se kryetari i Athinës do të takohet me kryetarin Shpend Ahmeti në ora 14:00.

“Nesër, 5 maj në orën 14:00, Kryetari Shpend Ahmeti pret në takim Kryetarin e Athinës, Kostas Bakoyannis. Ndërsa në orën 15:00 do të dalin bashkë në konferencë për media.

Loading...

Takimi mbahet në katin e parë, në ndërtesën e vjetër të Komunës”, thuhet në njoftim.

Komento:

Tjera nga rubrika

Nuk i duket e plotë liria e Kosovës pa lirinë e Palestinës, i riu del të jetë aktivist i Vetëvendosjes

Teleteksti.com

Ish gjyqtari i Eulexit thotë se ka fakte se përse ky mision nuk i ka hetuar krimet e luftës në Kosovë

Teleteksti.com

Shokuese se çfarë zbulon Milaim Zeka për Tomë Gashin

Teleteksti.com

30 vendet aleate vendosin për misionin e NATO-s në Kosovë

Teleteksti.com

Vlora Çitaku kërkon që Kosova të reagojë për sulmet e Hamasit dhe Hezbollahut

Teleteksti.com

Vuçiq përmend konfliktin e ngrirë me Kosovën dhe qindra të vdekur

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë