Teleteksti
Bota/Rajoni

Kurioziteti e futi në lavatriçe, humb jetën vogëlushi

kurioziteti-e-futi-ne-lavatrice,-humb-jeten-vogelushi

Ngjarje shumë e rëndë, kurioziteti e futi në lavatriçe, humb jetën vogëlushi.

Në një kopsht në Zelandën e Re është gjetur pa ndjenja një fëmijë i vogël pasi ishte futur në lavatriçe.

Menjëherë ai u dërgua në spital ku dhe më pas humbi jetën.

Sipas mediave të huaja, tragjedia e rëndë ka ndodhur në Christchurch në zonën periferike të Hoon Hay.

Loading...

“Një fëmijë u lëndua dhe u dërgua në spital ku më vonë vdiq”– tha një zëdhënës i policisë në vend.

“Policia po bën hetime për rrethanat e vdekjes derisa mjeku i mjekësisë ligjore është informuar”– thuhet më tej në deklaratë.

Edhe më parë ekspertët kanë paralajmëruar rreziqe që sjell makina larëse me dere para.

Pasi fëmijët e vegjël mund të futen aty për të eksploruar dhe më pas mbyten.

Tjera nga rubrika

Shpërthime të fuqishme, 31 të vdekur dhe 600 të plagosur

Teleteksti

Rrëzohet helikopteri, vdes miliarderi francez

Teleteksti

Nis shitja e testeve të shpejta për COVID-19 në supermarkete e Gjermanisë

Teleteksti

Shpërthim i fuqishëm i vullkanit

Teleteksti

Shënon rritje numri i të infektuarve me COVID-19 në Evropë

Teleteksti

E tmerrshme, adoleshentja gjendet e vdekur, e mbështjellë në plastikë në një depo

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë