Teleteksti
Vip/Kultura

Kush e solli në këtë gjendje? Andrra Destani publikon pamje me lot në sy

kush-e-solli-ne-kete-gjendje?-andrra-destani-publikon-pamje-me-lot-ne-sy

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës.

Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Andrra është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me motrën e saj në ditën e martesës, ku të dyja janë të përlotura.

Loading...

Përmes kësaj fotografie, ajo ka dashur të tregoi se sa shumë i mungon motra me të cilën jetojnë në distancë./ORAinfo/

Tjera nga rubrika

Antonela na prezanton me nënën e saj, qenka një bukuroshe e vërtetë

Teleteksti

Qëndresa tregon dhuratën e bukur që i bëri vajza e saj e vogël

Teleteksti

Jasmin zgjedh të thumbojë keq burrat për këtë 8 Mars

Teleteksti

Shkurte Gashi bën urimin më emocionues për nënën e saj

Teleteksti

Djali dhe Goldi e vizitojnë në punë, Ermira nuk përmbahet në reagimin

Teleteksti

Për 8 Mars, Morena Taraku vjen me postim prekës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë