Teleteksti
Vip/Kultura

Ky është babai i Don Gjonit

ky-eshte-babai-i-don-gjonit

Reperi, sapo ka zbuluar imazhin e të atit

“Mafia” është hiti i fundit i reperit senzacional nga Drenica, Don Gjoni, shkruan “Kosovarja”.

Reperi, që u bë i famshëm brenda natës, tashmë llogaritet një nga rep artistët më të pëlqyer nga publiku.

Pak dihet rreth jetës private të Don Gjonit, pos faktit që është 21 vjeç dhe ka lindur e është rritur në Drenicë.

Loading...

Reperi, sapo ka zbuluar imazhin e të atit, duke thënë se ai për të është mburojë për gjithçka dhe duke ia uruar ditëlindjen njëkohësisht.

Tjera nga rubrika

Një mama seksi si Arbenita Ismaili

Teleteksti

Vjollca Haxhiu shokon me dukjen – sa shumë qenka plakur

Teleteksti

Mozzik-ut nuk do t’i pëlqejë veprimi i fundit i Loredanës

Teleteksti

Tea nuk i ndahet këtij djaloshit – tani ka shkuar edhe në Dubai me të

Teleteksti

Xhemi Shehu e konfirmon se përse është mami më e bukur shqiptare

Teleteksti

Si ka mundësi që kaq bukur është veshur nusja e Elvis Naçit për Bajram

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë