Teleteksti
Vip/Kultura

Labi feston ditëlindjen, Shkurte Gashi vjen me urimin më të veçantë

labi-feston-ditelindjen,-shkurte-gashi-vjen-me-urimin-me-te-vecante

Shkurte Gashi po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live, përcjell ORAinfo.

Shkurtën e gjejmë shumë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo përmes një postimi e ka uruar Labinot Gashin për ditëlindje.

Loading...

Shkurta ka zgjedhur foton më të bukur për ta uruar Labin./ORAinfo/

Tjera nga rubrika

Alketa shfaqet e veshur me komplete, po duket si zonjë e vërtetë

Teleteksti

Prej vitesh e fshehur, më në fund zbulohet fytyra e gruas muslimane të Khabib Nurmagomedov

Teleteksti

Afërdita dhe vajza e saj rregullohen si nuse, kaq bukur po duken nënë e bijë

Teleteksti

Jonida Maliqi me ‘look’ të ri, nuk do ta njihni

Teleteksti

Shumë vite më parë, kështu dukej Vjollca Haxhiu

Teleteksti

Kush ia mbushi Luanës, duar me ‘dukat’

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë