Teleteksti
Vip/Kultura

Labi humb durimin: Nga java tjetër filloj me mbrëmje muzikore në të gjitha lokalet e Kosovës

labi-humb-durimin:-nga-java-tjeter-filloj-me-mbremje-muzikore-ne-te-gjitha-lokalet-e-kosoves

Labi nuk duron më: Nga java tjetër filloj me mbrëmje muzikore në të gjitha lokalet e Kosovës.

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Labinot Tahiri-Labi, nga java e ardhshme do të filloj me mbrëmje muzikore.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari, teksa ka thënë se kushdo që infektohet me koronavirus le të izolohet në shtëpi.

“Nga java tjetër, nëpër lokalet e Ferizajt dhe në të gjitha lokalet e Kosovës!. Tani fushata ka mbaruar rastet janë rritur si pasoj e fushatës. Ani nuk ka dert, tani edhe ne duam të helmohemi, nuk ka dert që fushatat na i shtuan rastet! Pa punë nuk po shkon, duhet me sakrifiku e me ju qu në shtëpi fëmijëve shembull me hangër e me pi e me ju ble libra…”, ka shkruar ndër të tjera Labi. Labi në Instagram ka ndarë me ndjekësit video nga perfomancat e tij me këtë mbishkrim: “ZOT, faleminderit për këto tela të zërit tim, që mi bëre të mi dëgjojë i madh e i vogël. Me dashuri për ju”.

Loading...

Tjera nga rubrika

Nusja e Albanit i rregullon vet flokët, kaq e bukur po duket me këtë pamje

Teleteksti

Elita me vajzën kthehen në shtëpi, iu bë kjo pritje madhështore

Teleteksti

Gëzimja del në rrugë e veshur me komplete, po duket një zonjë e vërtetë

Teleteksti

Ky grim e bëri Leonora Jakupin të duket tamam si kukull

Teleteksti

Kanye West nuk e largon akoma unazën e martesës as pas ndarjes nga Kimi

Teleteksti

E mbajnë lidhjet të fshehtë, por Melisa dhe Andi u kapën sërish bashkë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë