Teleteksti
Vip/Kultura

Labi sot feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

labi-sot-feston-ditelindjen,-e-pabesueshme-sa-vite-mbushi

Labinot Gashi është moderator kosovar shumë i pëlqyer në publik.

Krahas karrierës së tij si moderator, ai është i përfolur edhe për jetën e tij private, përcjell ORAino.

Sot Labi feston ditëlindjen e 41-të.

E në këtë ditë moderatori ka marrë urime të shumta nga familjarë, miq e ndjekës./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Alketa shfaqet e veshur me komplete, po duket si zonjë e vërtetë

Teleteksti

Prej vitesh e fshehur, më në fund zbulohet fytyra e gruas muslimane të Khabib Nurmagomedov

Teleteksti

Afërdita dhe vajza e saj rregullohen si nuse, kaq bukur po duken nënë e bijë

Teleteksti

Jonida Maliqi me ‘look’ të ri, nuk do ta njihni

Teleteksti

Shumë vite më parë, kështu dukej Vjollca Haxhiu

Teleteksti

Kush ia mbushi Luanës, duar me ‘dukat’

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë