Teleteksti
Vip/Kultura

Lajmi i fundit: Aktorja e njohur gjendet pa shenja jete në banesën e saj

lajmi-i-fundit:-aktorja-e-njohur-gjendet-pa-shenja-jete-ne-banesen-e-saj

Aktorja e njohur gjendet e vdekur në banesën e saj.

Vdes në mënyrë të parakohshme aktorja e njohur japoneze, Sei Ashina.

Aktorja 36-vjeçare u gjet e vdekur në apartamentin e saj në Tokio, të hënën.

Sipas Variety, vdekja e saj është cilësuar si vetëvra’sje, nga kompania e menaxhimit dhe policia e Tokios.

Loading...

Vëllai i saj ishte i pari që zbuloi trupin e pajetë pasi motra nuk po i kthente mesazhe dhe telefonatat që nga e diela.

Deri më tani nuk dihet motivi që e shtyu aktoren të ndërrmerte këtë akt, pasi ajo nuk ka lënë asnjë shënim.

Tjera nga rubrika

Learta befason ndjekësit me këtë foto të para disa vitesh

Teleteksti

Engji pranoi një dhuratë shumë të ҫmuar, do ta ëndërronte secila femër

Teleteksti

Neca sërish shtatzënë? Shikoni si po e fshehë barkun

Teleteksti

Kaltrina lajmërohet nga palestra, format e saj trupore morën tërë vëmendjen

Teleteksti

Blero befason të gjithë, sapo dha lajmin e madh

Teleteksti

Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam si ‘kukull’

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë