Teleteksti
Bota/Rajoni

Lajmi i fundit: Tërmet i fuqishëm, ja sa ballësh ishte

lajmi-i-fundit:-termet-i-fuqishem,-ja-sa-ballesh-ishte

Duket se virusi i njohur si koronavirus nuk është problemi i vetëm me të cilin po përballet SHBA.

Një tërmet prej 4.1 ballë goditi zonën e Kalifornisë Veriore, SHBA, këtë të mërkurë.

Loading...

Sipas Anketës Gjeologjike të Shteteve të Bashkuara, tërmeti i së mërkurës goditi pranë Cobb Mountain dhe The Geysers në verilindje të Sonoma County, raporton Daily Mail.

USGS regjistroi epiqendrën të kishte qenë në një thellësi prej 2 km.

Sipas raportimeve, nuk ka pasur ndonjë dëmtim në njerëz as në shtëpi e biznese.

Loading...

Tjera nga rubrika

Gjest i madh nga 90-vjeçarja me Coronavirus, refuzon ventilatorin: Jepjani një më të riu

Teleteksti

Infektohet me koronavirus mjeku që u rikthye nga pensioni në vijën e parë të luftës

Teleteksti

E dhimbshme: 13 vjeҫari vdes nga koronavirusi, nuk kishte asnjë sëmundje tjetër

Teleteksti

Shkon në 131 numri i viktimave nga koronavirusi në Turqi

Teleteksti

SHBA njofton se kur do të testohet në njerëz, vaksina për koronavirusin

Teleteksti

Ngjarje e rëndë: Pas disa ditësh izolim, kryefamiljari vret gruan, dy vajzat dhe vetën

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë