Teleteksti
Vip/Kultura

Learta befason ndjekësit me këtë foto të para disa vitesh

learta-befason-ndjekesit-me-kete-foto-te-para-disa-vitesh

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto shumë të bukur të Matinit kur ishte më i vogël.

Loading...

Edhe atëherë, sikurse tani, Matini duket një fëmijë shumë i ëmbël./ORAinfo/

Tjera nga rubrika

Majku e merr djalin në shtëpi, ju ‘shkrin’ me këtë imazh

Teleteksti

Labi feston ditëlindjen, Shkurte Gashi vjen me urimin më të veçantë

Teleteksti

Në 14-vjetorin e martesës, Dauti dhe Lola publikojnë foton më të bukur

Teleteksti

Labi sot feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

Teleteksti

Ribashkohen Loredana e Mozzik, kështu shfaqen në krahët e njëri-tjetrit

Teleteksti

Mbesa e Remzies u bë 7 muajshe, shikoni postimin emocionues të Gëzimes

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë

Learta befason ndjekësit me këtë foto të para disa vitesh

nga Teleteksti koha e leximit: <1 min