Teleteksti
Vip/Kultura

Liberta vishet me fustan krejt me pika-pika, mahnitë me pamjen

liberta-vishet-me-fustan-krejt-me-pika-pika,-mahnite-me-pamjen

Moderatorja e njohur kosovare, Liberta Spahiu përherë di të duket bukur dhe në formë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Loading...

Me një fustan të dizejnuar në mënyrë kaq të veçantë ajo shkëlqen e gjitha.

Kujtojmë faktin se ajo është njëra ndër prezantueset më të bukura të ekranit shqiptare.

Loading...

Tjera nga rubrika

Vajza e madhe e Shyhretes grimohet vetë, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

Teleteksti

Gresa shkon për vizitë tek Shkurta, shikoni çka bëjnë nënë e bijë

Teleteksti

Vëllai i saj feston ditëlindjen, Yllka vjen me surprizën me të bukur

Teleteksti

Qëndresa shfaqet mes luleve, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

Teleteksti

Pajtesa vishet në minifund, mahnit me pamjen pas lindjes

Teleteksti

‘Transformohet’ Fifi, nuk do t’ju besoni syve si po duket pas dobësimit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë