Teleteksti
Vip/Kultura

Lola vishet e rregullohet bukur edhe në shtëpi, është bërë si ‘kukull’ sonte

lola-vishet-e-rregullohet-bukur-edhe-ne-shtepi,-eshte-bere-si-‘kukull’-sonte

Lola Haradinaj është tani një emër shumë i njohur për publikut.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Loading...

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në dy fotot e fundit të publikuara sonte, Lola po duket tejet e bukur dhe si gjithmonë me shumë stil./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Me fustan të zi e të ngushtë, Adelina ekspozon linjat e saj bombastike

Teleteksti

Egzona pranon një dhuratë shumë të veҫantë për tre fëmijët e saj, do ta dëshironte secila nënë

Teleteksti

Arta Nitaj shfaqet me një stil krejt ndryshe, do të befasoheni kur ta shihni

Teleteksti

Blerona na prezanton me fustanin e radhës në trupin e saj si peshk

Teleteksti

Kunata e Motrave Mustafa ka dal me shoqe, por shikoni në ҫfarë gjendje i ka flokët

Teleteksti

Ҫika e Shkurtës nuk gatuan vet, na tregon se ҫka po ha për darkë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë