82.96 F
New York
June 27, 2019
Stock Market

Luana vjen me një pamje krejtësisht tjetër

Jemi mësuar ta shohim seksi dhe me grim

Por Luana Vjollca ka ardhur me një pamje tërësisht tjetër sonte ku ka vendosur ta postojë një fotografi ku shihet pa grim.

Luana ka marrë kryesisht komente pozitive për këtë foto, por edhe komente qesharake si ai i një komentuese; “fshije se po të kap mësyshi”.

Ndryshe, Luana sapo ka lansuar këngën e saj më të re me Danin, “Sonte” një këngë që ka arrit më shumë se 800 mijë klikime. /GazetaExpress/

Related posts

Opinion: The stock market’s technical indicators are improving

Teleteksti.com

The bond market is even bigger than the stock market

Teleteksti.com

Stocks to watch: Galliford Try, Melrose, Innogy, Vectura, Oclaro

Teleteksti.com

Leave a Comment