Teleteksti
Vip/Kultura

Lulja e Medës kaq bukur duken me dimi e jelek

lulja-e-medes-kaq-bukur-duken-me-dimi-e-jelek

A e keni parë Lulën e Medës në dimi e jelek?

Luljeta Përgjeqaj është emër shumë i përfolur në mediet kosovare.

Loading...

Që nga martesa me këngëtarin e njohur Meda, secila paraqitje e saj është komentuar shumë duke u veçuar si femër e bukur dhe me plotë sharmë, shkruan Kosovarja.

Ajo kujdeset që në secilën paraqitje të sjellë kombinime interesante, që gjithmonë bie në sy duke marrë numër të madh pëlqimesh brenda pak minutave.

Edhe në rrjete sociale është mjaftë aktive që ndan postime të shumta nga përditshmëria e saj.

Ndërsa sot, ka sjellë një imazh pak më ndryshe se siç jemi mësuar ta shohim.

E veshur në dimi e jelek, Lulja po duket madhështore.

Loading...

Tjera nga rubrika

Të gjithë në izolim, por shikoni nga cili vend i bukur lajmërohet reja e Afrim Muçiqit

Teleteksti

Ermal Fejzullahu flet nga ‘karantina’ e tij në Brezovicë: Durim edhe pak, do bëhet mirë për gjithë njerëzimin

Teleteksti

Egzona nostalgjike, kujton momentin kur ishte shtatzënë

Teleteksti

Morena Taraku befasohet nga miqtë për ditëlindjen e 27-të

Teleteksti

Arbenita e tepron me grimin gjatë qëndrimit në karnatinë

Teleteksti

Zbulohet ‘pajisja’ qe mbante të hollë belin e Taynes!

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë