Teleteksti
Vip/Kultura

Lulja e Medës kaq bukur duken me dimi e jelek

lulja-e-medes-kaq-bukur-duken-me-dimi-e-jelek

A e keni parë Lulën e Medës në dimi e jelek?

Luljeta Përgjeqaj është emër shumë i përfolur në mediet kosovare.

Loading...

Që nga martesa me këngëtarin e njohur Meda, secila paraqitje e saj është komentuar shumë duke u veçuar si femër e bukur dhe me plotë sharmë, shkruan Kosovarja.

Ajo kujdeset që në secilën paraqitje të sjellë kombinime interesante, që gjithmonë bie në sy duke marrë numër të madh pëlqimesh brenda pak minutave.

Edhe në rrjete sociale është mjaftë aktive që ndan postime të shumta nga përditshmëria e saj.

Ndërsa sot, ka sjellë një imazh pak më ndryshe se siç jemi mësuar ta shohim.

E veshur në dimi e jelek, Lulja po duket madhështore.

Loading...

Tjera nga rubrika

Befason nusja e Goldit, publikon pamje nga dhoma e gjumit

Teleteksti

Pas shumë përfoljeve, më në fund Afrona zbulon barkun e ‘fryrë’

Teleteksti

Lajmi i fundit: Ndërron jetë muzikanti shumë i njohur, familja jep lajmin e hidhur

Teleteksti

Bashkëshortja e Kadri Veselit feston ditëlindjen, burri i bëri urimin më të veҫantë

Teleteksti

E veshur e tëra me ‘lule’, reja e Shyhretes la ‘gojë hapur’ të gjithë me pamjen e fundit

Teleteksti

Qëndresa e Labi fillojnë pushimet, publikon pamje nga vendi ‘përrallor’

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë