Teleteksti
Vip/Kultura

Majku e merr djalin në shtëpi, ju ‘shkrin’ me këtë imazh

majku-e-merr-djalin-ne-shtepi,-ju-‘shkrin’-me-kete-imazh

Majk është këngëtari kosovar tejet i dashur për publikun.

Këngët e tij pëlqehen dhe dëgjohen nga publiku i të gjitha brezave, përcjell ORAinfo.

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private.

Atë e gjejmë shumë aktiv edhe me postime në rrjete sociale.

Loading...

Sot, Majk përmes një imazhi ka treguar se e ka marrë djalin në shtëpi.

E gëzimin e tij, Majk nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Tjera nga rubrika

E dhimbshme: Vdes ‘Borëbardha’ në moshën 101 vjeçare

Teleteksti

Alketa shfaqet e veshur me komplete, po duket si zonjë e vërtetë

Teleteksti

Prej vitesh e fshehur, më në fund zbulohet fytyra e gruas muslimane të Khabib Nurmagomedov

Teleteksti

Afërdita dhe vajza e saj rregullohen si nuse, kaq bukur po duken nënë e bijë

Teleteksti

Jonida Maliqi me ‘look’ të ri, nuk do ta njihni

Teleteksti

Shumë vite më parë, kështu dukej Vjollca Haxhiu

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë