Teleteksti
Vip/Kultura

Majlinda ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

majlinda-ndryshon-ngjyren-e-flokeve,-shikoni-si-po-duket-me-pamjen-e-re

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Moderatorja e njohur infektohet me koronavirus

Teleteksti

Emocionohet Sara, publikon këtë kujtim me Ledrin

Teleteksti

Adelina rregullohet për të dalë në qytet, por çudit të gjithë me këtë detaj

Teleteksti

Rona Nishliu bëhet nënë për herë të dytë

Teleteksti

Duda Balje sapo doli nga frizerja, kaq mirë po i rri frizura dhe grimi i rëndë

Teleteksti

Kaq shumë e duan njëra-tjetrën, Kaltrina publikon pamjet më të bukura të dy vajzave të saj

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë