Teleteksti
Sport

Marash Kumbulla shërohet nga COVID-19

marash-kumbulla-sherohet-nga-covid-19

Qendërmbrojtësi i Romës, Marash Kumbulla e ka mposhtur koronavirusin.

Shqiptari njoftoi në Instagram se ka dal negativ në analizat e koronavirusit dhe tani mund të rikthehet në stërvitje sapo t’i përfundojë testet mjekësore.

“Koha për t’u rikthyer”, shkroi ai.

20-vjeçari realizoi dy herë në tetë ndeshje dhe pritet të jetë i gatshëm për sfidën e radhës në Ligën e Evropës.

Loading...

Roma momentalisht është lider në grupin A dhe me fitore do sigurojë kualifikimin në raundin tjetër.

Tjera nga rubrika

Këto janë ekipet që kaluan fazën e grupeve të Europa League

Teleteksti

Real Betis vihet pas lojtarit që dështoi te Arsenal

Teleteksti

Këta janë trajerët më të paguar të Serie A

Teleteksti

Arsenal i pamposhtur, e fiton Grupin B pa asnjë humbje në Europa Ligë

Teleteksti

Sparta Prague – AC Milan: Formacionet zyrtare

Teleteksti

Ish-presidenti i Real Madridit: Zidane nuk duhet shqetësuar nga Pochettino

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë