Teleteksti
Sport

Matip i Liverpoolit luan me dorë, VAR ia mohon Leicesterit një penallti të pastër

matip-i-liverpoolit-luan-me-dore,-var-ia-mohon-leicesterit-nje-penallti-te-paster

VAR ia mohon Leicesterit një penallti të pastër.

Tifozët e Leicesterit kanë mbetur të acaruar, shkaku që u është mohuar një penallti e pastër në sfidën përballë Liverpoolit.

Jeol Matip kapet nga kamerat duke luajtur me dorë, derisa James Maddison kërkoi 11 metërsh.

Por, edhe pse protestoi për penallti, VAR-i nuk e ndaloi atë veprim të Matip për lojë me dorë.

Loading...

Në këtë edicion, tifozët janë duke parë një mori gabimesh nga video asistenti i gjyqtarit, sidomos në ligën angleze.

Tjera nga rubrika

Rrezikon të humb sfidën ndaj Bayernit, Suarez vazhdon të jetë i prekur nga koronavirusi

Teleteksti

Zbulohen prapaskenat: Moratti ofroi 250 milionë euro për Lionel Messin

Teleteksti

E dhimbshme: Publikohet audio e fundit e Maradonës në Whatsapp

Teleteksti

Marash Kumbulla shërohet nga COVID-19

Teleteksti

Shtohen problem për Hazard, ja sa pritet të jetë jashtë fushës

Teleteksti

Sekreti i formës fantastike dhe rikthimi te Milan, rrëfehet Ibrahimovic

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë