Teleteksti
Lajme

Mbeti shtatzënë me të fejuarin, e reja tenton t’i jap fund jetës së saj

mbeti-shtatzene-me-te-fejuarin,-e-reja-tenton-t’i-jap-fund-jetes-se-saj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrethinën e Prizrenit.

Një femër para dy ditësh ka tentuar t’i jap fund jetës së saj, duke konsumuar sasi të madhe barnash.

Ky veprim i saj erdhi si pasojë e shtatzënësisë së padëshiruar me të fejuarin e saj.

Rasti ka ndodhur në Prizren.

Loading...

Çifti është përcjellë në stacionin policor me ç’rast janë intervistuar.

Sipas raportit 24-orësh të policisë, që të dytë janë liruar me procedurë të rregullt.

Prizren 14.09.2020 – 19:20. Është raportuar se viktima femër kosovare ka tentuar të vetëv’ritej, duke konsumuar sasi të tepruar të barnave. Sipas viktimës, motivi ishte për arsye se ajo kishte mbetur shtatzënë me të fejuarit e saj të dyshuarit mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti kalon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë. /ORAinfo/

Tjera nga rubrika

Ministri i Brendshëm disa orë para aksionit në Karaçevë: Kurti e pengoi aksionin në Karaçevë

Teleteksti.com

Cili ishte reagimi i Presidentit Thaҫi për aksionin e Njësisë Speciale të Kosovës në Karaçevë?

Teleteksti.com

Përfundon aksioni i Njësisë Speciale në Karaçevë, 17 policë të prangosur

Teleteksti.com

Pas aksionit të Njësisë Speciale në Karaçevë, Agim Veliut i jepet ky epitet

Teleteksti.com

Kryetari i Kamenicës në vendin e ngjarjes gjatë aksionit të Policisë në Karaçevë

Teleteksti.com

Rrahje mes disa personave në kryeqytet, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë