82.96 F
New York
June 27, 2019
Investing

“Mbretëresha” e Instagramit “ndez” edhe Ishujt Maldive

Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagonist në llogarinë e saj në Instagram.

24-vjeçarja nga New Yorku ka përfunduar në ishujt Maldive, ku po shijon diellin e nxehtë dhe detin.

Jen nuk ndërpret për asnjë moment as komunikimin me fansat e saj, ndërsa poston vazhdimisht foto mjaft ‘të nxehta’ Instagramin e saj, duke bërë që vëmendja të jetë maksimale.

Related posts

Why stock investors often confuse brains with a bull market

Teleteksti.com

‘Wolf of Wall Street’ to investors: Watch out for these red flags

Teleteksti.com

What advisers need to know when buying smart-beta funds

Teleteksti.com

Leave a Comment