Teleteksti
Vip/Kultura

Më në fund dalin pamjet nga dasma, ja si u duk nusja e Goldit në ditën më të rëndësishme të saj

me-ne-fund-dalin-pamjet-nga-dasma,-ja-si-u-duk-nusja-e-goldit-ne-diten-me-te-rendesishme-te-saj

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Loading...

Ata u martuan në kohën e pandemisë dhe nuk publikuan asnjë pamje nga dasma e tyre.

Ndërsa grimerja e njohur shqiptare, Sellma sot ka publikuar një foto të Ermirës e cila shihet me duvak në kokë.

Duket se kjo ishte pamja e Ermirës në ditën kur i dha fund beqarisë.

Ndryshe, nusja e Goldit duket të jetë një vajzë shumë e bukur./ORAinfo/


Loading...

Tjera nga rubrika

Vajza e madhe e Shyhretes grimohet vetë, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

Teleteksti

Gresa shkon për vizitë tek Shkurta, shikoni çka bëjnë nënë e bijë

Teleteksti

Vëllai i saj feston ditëlindjen, Yllka vjen me surprizën me të bukur

Teleteksti

Qëndresa shfaqet mes luleve, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

Teleteksti

Pajtesa vishet në minifund, mahnit me pamjen pas lindjes

Teleteksti

‘Transformohet’ Fifi, nuk do t’ju besoni syve si po duket pas dobësimit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë