Teleteksti
Auto&Tech

Me një ngjyrë krejt të re po vjen iPhone 12

me-nje-ngjyre-krejt-te-re-po-vjen-iphone-12

iPhone 12 i ri po vjen në një ngjyrë krejt të re.

Kemi dëgjuar shumë tani për iPhone 12 të ri, madje kemi parë lajme që kanë qarkulluar edhe për çmimin e tij.

Epo, një gjë tjetër që tani mund t’i shtojmë njohurive që kemi deri më tani për iPhone 12, është se ky telefon i mençur ka të ngjarë të vijë këtë vit me ngjyra të reja – blu e errët, shkruan T3.

Kjo nuk është hera e parë që dëgjojmë për këtë variant të ri të iPhone 12 me këtë ngjyrë.

Loading...

Në janar të këtij viti rrodhën lajme se iPhone 12 pritet të vijë me ngjyrën “Navy Blue”, transmeton Telegrafi.

Thashethemet thonë se kjo ngjyrë do të zëvendësojë ngjyrën e gjelbër që është aktualisht te iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max.

Tjera nga rubrika

Zbulohet data e publikimit të iPhone 12

Teleteksti

Ja shtetet që prodhojnë më së shumti vetura

Teleteksti

Shpejtësia marramendëse në pistë garash e Lamborghini-t me 1,200-kuajfuqi

Teleteksti

Kjo është vetura më e shpejtë se Bentley Bentayga Speed

Teleteksti

Shumë shpejt pa mbushës Samsung

Teleteksti

Pse po blihen “telefonat klasikë” në vitin 2020

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë