Teleteksti
Sport

Mësohet arsyeja e përçarjes në skuadrën e Barcelonës

mesohet-arsyeja-e-percarjes-ne-skuadren-e-barcelones

Është mësuar aryseja e përҫarjes në skuadrën e Barcelonës.

Sipas DailyMail skuadra e Barcelonës është ndarë në dy pjesë, ku një pjesë kanë dhënë përkrahjen e tyre që të ulet paga shkaku i situatës me koronavirus ndërsa pjesa e tjetër kanë dalë kundër kësaj kërkese.

Loading...

Drejtorët e klubit kanë kërkuar nga futbollistët që të ja u ulin pagat shkaku i koronavirusit.

Mirëpo sipas raportimeve disa futbollist të skuadrës katalunase janë të paknaqur me këtë kërkesë.

Por një pjesë e futbollistëve kanë shprehur gadishmërin e tyre për të bërë çdo gjë që i duhet klubit.

Loading...

Tjera nga rubrika

FFK tregon se cilat ishin vendimet që UEFA i mori sot

Teleteksti

Zbulohet oferta e Barcelonës për Lautaro Martinez

Teleteksti

Baseli përfundimisht merr vendim për të ardhmen e Edon Zhegrovës

Teleteksti

ZYRTARE: Liga e Kampionëve dhe ajo e Evropës do të luhen në këta muaj

Teleteksti

Arrihet marrëveshja, Muller do ta djersit këtë fanellë sezonin e ardhshëm

Teleteksti

UEFA merr vendim: Shtyhet sërish ndeshja Maqedoni e Veriut – Kosovë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë