Teleteksti
Teleteksti TV

Messenger dhe Instagram së shpejti do të bashkohen

messenger-dhe-instagram-se-shpejti-do-te-bashkohen

Një azhurnim i ri i Facebook Messenger është duke e vendosur në një hap tjetër shumë afër bashkimit me bisedat e Instagram, transmeton lajmi.net.

Messenger ka marr një pamje shumë ngjyrëshe dhe disa ndryshime të reja. Facebook e ka testuar bashkimin e bisedave me Instagram dhe Messenger këtë vit.

The Instagram chat merge will be coming to North America first

Logoja e re me ngjyrë rozë dhe vjollce e bënë që Messenger të duket shumë si Instagram. Qëllimi përfundimtarë i gjithë këtij azhurnimi është që të bashkohen bisedat e dy aplikacioneve, asaj të Facebook Messenger dhe Instagram. /Lajmi.net/

Tjera nga rubrika

AirPods të ri publikohen nga Apple

Teleteksti

Pse klientët zgjedhin Dell EMC Unity XT

Teleteksti

80% e makinave në të gjithë botën janë njëra nga këto katër ngjyra

Teleteksti

Ndërron jetë kryetari i Samsung Electronics, Lee Kun-Hee

Teleteksti

Garmin ka lansuar një orë të re sportive të përqendruar në lojtarë

Teleteksti

WhatsApp ju lejon që të heshtni bisedat përgjithmonë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë