Teleteksti
Lajme

Mjeku shqiptar në gjendje të rëndë nga koronavirusi

mjeku-shqiptar-ne-gjendje-te-rende-nga-koronavirusi

Mjeku shqiptar në gjendje të rëndë.

Një tjetër mjek mësohet se po lufton me jetën, pasi është infektuar me Covid.

Drini Dobi, mjek i njohur neurolog në Qendrën Spitalore Universitare në Tiranë, ditën e sotme është shtruar me urgjencë në reanimacionin e Spitalit Infektiv shkruan burimi syri.net.

Kjo për shkak të gjendjes së tij tejet të rënduar.

Loading...

Ditët e fundit kanë humbur jetën shumë mjekë në të gjithë Shqipërinë për shkak të infektimit me Covid, kjo për shkak edhe të faktit që janë në vijën e parë të frontit të luftës me infeksionin.

Tjera nga rubrika

Selmanaj të trajtohet njëjtë si Jabllanoviqi, kjo është kërkesa e deputetet së VV-së

Teleteksti.com

Kosova furnizohet me pajisje mjekësore për menaxhimin e koronavirusit

Teleteksti.com

Hoti: Këngëtari Ismet Peja ka hyrë në historinë artistike të Kosovës

Teleteksti.com

Zbulohen detaje shokuese nga ‘rrëmbimi’ i 28 vjeçarit nga Malisheva

Teleteksti.com

12 të vdekur dhe 645 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Teleteksti.com

ShSKUK pezullon tenderin për furnizimin e spitaleve me oksigjen në Kosovë

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë