Teleteksti
Vip/Kultura

Moderatorja e njohur infektohet me koronavirus

moderatorja-e-njohur-infektohet-me-koronavirus

Moderatorja e famshme amerikane Ellen DeGeneres infektohet me koronavirus.

Moderatorja e famshme amerikane, Ellen DeGeneres njoftoi se ka rezultuar pozitive për Covid-19.

Përmes një postimi në Tëitter, DeGeneres tha se ndihej “mirë tani”, dhe shtoi se do të “rikthehej” pas pushimeve.

Sipas produksionit që ajo drejton, Ellen e ka transmetuar emisionin e saj, duke respektuar protokollet e Covid-19 dhe ende nuk dihet se ku është infektuar.

Loading...

Tjera nga rubrika

Emocionohet Sara, publikon këtë kujtim me Ledrin

Teleteksti

Adelina rregullohet për të dalë në qytet, por çudit të gjithë me këtë detaj

Teleteksti

Rona Nishliu bëhet nënë për herë të dytë

Teleteksti

Majlinda ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

Teleteksti

Duda Balje sapo doli nga frizerja, kaq mirë po i rri frizura dhe grimi i rëndë

Teleteksti

Kaq shumë e duan njëra-tjetrën, Kaltrina publikon pamjet më të bukura të dy vajzave të saj

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë