Teleteksti
Vip/Kultura

Morena lajmërohet nga Stambolli, bën këtë veprim në nderim të Leze Qenës

morena-lajmerohet-nga-stambolli,-ben-kete-veprim-ne-nderim-te-leze-qenes

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Loading...

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sonte ajo është lajmëruar nga Stambolli, ku ka ndezur një qiri në nderim të aktores së madhe, Leze Qena.

“Edhe nga Stambolli të dërgojmë shumë dashuri, pusho e qetë”- ka shkruar Morena në postimin e saj./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Sëmuret me koronavirus babai i artistit të njohur shqiptar, kjo është gjendja e tij

Teleteksti

Ҫfarë duhet të bëjmë pasi të përfundojë koronavirusi, kto janë këshillat e Lolës

Teleteksti

Më në fund Ledri e bën lidhjen publike me Sarën, publikon foto bashkë me të

Teleteksti

Nusja e Shpëtimit po qëndron në shtëpi, tregon se si po e kalon kohën

Teleteksti

Befason Learta, pas kaq kohësh na njofton me ‘binjaken’ e saj

Teleteksti

As bora e as koronavirusi nuk e ndalin nusen e Nexhatit, shikoni për ku është nisur

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë