Teleteksti
Vip/Kultura

Morena Taraku befasohet nga miqtë për ditëlindjen e 27-të

morena-taraku-befasohet-nga-miqte-per-ditelindjen-e-27-te

Shampanjë, tortë, lule dhe valltare – Morena Taraku befasohet nga miqtë për ditëlindjen e 27-të.

Këngëtarja dhe modelja e popullarizuar shqiptare, Morena Taraku, sot (e mërkurë) feston ditëlindjen e 27-të.

Loading...

Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe familjarët e saj, teksa edhe ndjekësit kishin mundësinë ta urojnë përmes rrjeteve sociale.

Ndërkohë, disa nga miqtë më të mirë i rezervuan artistes nga Peja një befasi tejet të këndshme në shtëpinë e saj luksoze në Turqi.

Ata i kanë organizuar asaj një festë me tortë, qirinjë, shampanjë, tullumbace e po ashtu edhe me shumë dhurata të tjera.

Madje, në një moment për të bërë atmosferën edhe më të ‘zjarrtë’ ka performuar artistja e njohur turke, Asya Gashi, njëherësh mikesha e ngushtë e Morenës.

E njëjta ka ndarë pamje përmes llogarisë në Instagram nga festa e saj e e mahnitshme me shoqërinë, festë kjo që ishte mëse e kompletuar.

Morena përgjatë këtyre viteve ka publikuar një sërë projektesh, gjersa po vazhdon të jetë akoma shumë aktive në skenë.

Ajo për publikun u bë më e njohur në vitin 2010 kur edhe pikërisht në këtë vit u zgjodh “Miss Kosova”, për të debutuar më pas në muzikë.

“My Love”, “Lule”, “Love Love”, “Inat”, “Femnat”, “Ki me bo”, janë ndër projektet më të suksesshme të Morenës.

Loading...

Tjera nga rubrika

Edona publikon foto me motrën e saj, askush nuk po i njeh!

Teleteksti

Ariana bëhet bashkë në festë me Lolën, veshja e tyre bie në sy

Teleteksti

Me fustan të zi e të ngushtë, Adelina ekspozon linjat e saj bombastike

Teleteksti

Egzona pranon një dhuratë shumë të veҫantë për tre fëmijët e saj, do ta dëshironte secila nënë

Teleteksti

Arta Nitaj shfaqet me një stil krejt ndryshe, do të befasoheni kur ta shihni

Teleteksti

Blerona na prezanton me fustanin e radhës në trupin e saj si peshk

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë