Teleteksti
Lajme

Mosrespektimi i masave anti-covid, policia shqipton qindra gjoba

mosrespektimi-i-masave-anti-covid,-policia-shqipton-qindra-gjoba

Policia e Kosovës ka shqiptuar 880 gjoba ndaj qytetarëve që nuk respektuan masat ndaj COVID-19.

Kjo u bë e ditur nga raporti 24 orësh i Policisë.

Më 1 korrik Qeveria e Kosovës mori vendim që bartja e maskës të jetë obligative jashtë hapësirave të banimit si dhe të ruhet distanca fizike prej 2 metra.

Tjera nga rubrika

Ministri i Brendshëm disa orë para aksionit në Karaçevë: Kurti e pengoi aksionin në Karaçevë

Teleteksti.com

Cili ishte reagimi i Presidentit Thaҫi për aksionin e Njësisë Speciale të Kosovës në Karaçevë?

Teleteksti.com

Përfundon aksioni i Njësisë Speciale në Karaçevë, 17 policë të prangosur

Teleteksti.com

Pas aksionit të Njësisë Speciale në Karaçevë, Agim Veliut i jepet ky epitet

Teleteksti.com

Kryetari i Kamenicës në vendin e ngjarjes gjatë aksionit të Policisë në Karaçevë

Teleteksti.com

Rrahje mes disa personave në kryeqytet, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë