Teleteksti
Jetë

Ndodh edhe kjo, kosovari e qet në shitje helikopterin

ndodh-edhe-kjo,-kosovari-e-qet-ne-shitje-helikopterin

Në faqet për blerje online, një kosovar sot ka vënë në shitje një helikopter. Këto faqe shpesh herë dinë të kenë edhe postime argëtuese.

Por nuk dihet nëse ky postim për helikopterin është serioz apo thjeshtë shaka. Anise në komente tek postimi qytetarët kanë filluar me komente qesharake.

“Shitet helikopteri shumë pak i përdorur”, thuhet në postimin e shitësit.

Tjera nga rubrika

Një familje vdes komplet pas infektimit me COVID 19, shpëton vetëm foshnja

Teleteksti

Covid-19/ Studimi i ri thotë se ky grup gjaku është më i mbrojtur se të tjerët

Teleteksti

Lajme aspak të mira nga studimi i ri rreth Covid-19

Teleteksti

Vullnetarët tregojnë efektet anësore, pasi morën vaksinën Moderna dhe Pfizer

Teleteksti

Kjo i pret pacientët e shëruar nga Covid-19!

Teleteksti

Kina goditet nga norovirusi, pas koronavirusit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë