Teleteksti
Vip/Kultura

Në 14-vjetorin e martesës, Dauti dhe Lola publikojnë foton më të bukur

ne-14-vjetorin-e-marteses,-dauti-dhe-lola-publikojne-foton-me-te-bukur

Dauti dhe Lola festojnë përvjetorin e martesës.

Daut Haradinaj krahas karrierës politike ka edhe një familje të mrekullueshme.

Për bashkëshorten Lolën dhe dy fëmijët e tyre ai shpesh herë bën dedikim në rrjetet sociale.

Ndërsa, sot deputetit nga radhët e AAK-së shënojë një tjetër rast të veçantë në jetë private.

Loading...

Dauti dhe Lola sot kanë bërë plotë 14 vite që janë së bashku dhe për të shënuar këtë përvjetor ai ndau në Facebook një fotografi përkrah gruas së tij.

“14 vite bashkë!”, ka shkruar Dauti në mbishkrimin e imazhit ku shihet përkrah Lolës, teksa të dy dukeshin elegantë dhe të lumtur në shënimin e këtij përvjetori.

Tjera nga rubrika

Alketa shfaqet e veshur me komplete, po duket si zonjë e vërtetë

Teleteksti

Prej vitesh e fshehur, më në fund zbulohet fytyra e gruas muslimane të Khabib Nurmagomedov

Teleteksti

Afërdita dhe vajza e saj rregullohen si nuse, kaq bukur po duken nënë e bijë

Teleteksti

Jonida Maliqi me ‘look’ të ri, nuk do ta njihni

Teleteksti

Shumë vite më parë, kështu dukej Vjollca Haxhiu

Teleteksti

Kush ia mbushi Luanës, duar me ‘dukat’

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë