Teleteksti
Lajme

Në Karaçevë fillon rrënimi i objekteve ilegale

ne-karaceve-fillon-rrenimi-i-objekteve-ilegale

Fillon rrënimi i objekteve ilegale në Karaçevë.

Për pak do të fillojë rrënimi i objekteve ilegale në zonën e Karaçevës.

Tashmë aty kanë arritur edhe eskavatorët për rrënimin e këtyre objekteve.

Qindra policë kanë vënë situatën nën kontroll dhe aksioni po vazhdon me sukses në Karaçevë.

Loading...

Mësohet se në këtë aksion ka edhe Policë të prangosur.

Tjera nga rubrika

Deputeti nga komuniteti egjiptian: Qeveria dhe MASHT-i dështuan në ofrimin e mësimit online për komunitetet

Teleteksti

Deputeti i VV-së: LDK-ja nuk e votoi ditën memoriale të egjiptianeve si festë zyrtare

Teleteksti

Osmani i përgjigjet Fatmir Sejdiut: Pse nuk e merr guximin të tregojë si e mashtroi Thaçi

Teleteksti.com

Mësohet se a do të mund të tërheqin 10-përqindëshin e Trustit kosovarët në diasporë

Teleteksti.com

Thaçi flet për Asociacionin: Çdo lëvizje nga korniza e tij nënkupton Republikë Srpska brenda Kosovës

Teleteksti.com

Bajram Gecaj me ironi i përçon mesazh Albin Kurtit

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë

Në Karaçevë fillon rrënimi i objekteve ilegale

nga Teleteksti.com koha e leximit: <1 min