Teleteksti
Jetë

Nesër ndryshon ora

neser-ndryshon-ora

Të dielën ndryshon ora.

Të dielën, nesër, do të ndryshohet ora për një orë prapa.

Në momentin kur ora do të shënojë 03:00, akrepat duhet të kthehen për një orë prapa, në ora 02:00.

Në këtë mënyrë rikuperohet ora “e humbur” në fund të marsit duke vijëzuar orët me lëvizjen e diellit.

Loading...

Në mëngjes mund të flini për një orë më shumë, por do të humbë një orë dritë natyrale në mbrëmje.

Tjera nga rubrika

Një familje vdes komplet pas infektimit me COVID 19, shpëton vetëm foshnja

Teleteksti

Covid-19/ Studimi i ri thotë se ky grup gjaku është më i mbrojtur se të tjerët

Teleteksti

Lajme aspak të mira nga studimi i ri rreth Covid-19

Teleteksti

Vullnetarët tregojnë efektet anësore, pasi morën vaksinën Moderna dhe Pfizer

Teleteksti

Kjo i pret pacientët e shëruar nga Covid-19!

Teleteksti

Kina goditet nga norovirusi, pas koronavirusit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë