Teleteksti
Kronika

Një 18 vjeçar gjendet pa shenja jete, në Prizren

Një 18 vjeçar gjendet pa shenja jete, në Prizren

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se një person është gjetur pa shenja jetë në Prizren, shkruan GazetaBlic.Bëhet fjalë për një 18 vjeçar, trupi i të cilit është dërguar për obduksion, deri sa thuhet se viktima s’kishte shenja dhune.

“Është raportuar se viktima mashkull K/Shqiptar 18 vjeç është dërguar pa shenja jete në spitalin rajonal në Prizren. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes sipas mjekëve viktima nuk duket se ka shenja dhune. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë.

Loading...
Loading...

Tjera nga rubrika

Arrestohet polici i cili vodhi armë e motosharra nga dhoma e dëshmive

Teleteksti.com

Gjilan: Sulmon fizikisht të dashurën

Teleteksti.com

Zubin Potok: Polici serb vjedh armë nga dhoma e dëshmive

Teleteksti.com

Gjilan: Dënohet 3 vjet burg dhe 3 mijë euro gjobë për blerje dhe shitje të narkotikëve

Teleteksti.com

SHKK-ja ia pezullon lejen e punës një të burgosuri që s’u gjet në vend pune

Teleteksti.com

Policia e Kosovës arreston 33 persona

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë