Teleteksti
Vip/Kultura

Nuk përmbahet më Andi, me këto fjalë i shpreh dashurinë Melisës

nuk-permbahet-me-andi,-me-keto-fjale-i-shpreh-dashurine-melises

Tani që Andi dhe Melisa e konfirmuan lidhjen, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet.

Vetëm së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar.

“Me ty ndihem kaq plot…e shtrenjta ime”, ka shkruar ai krahas fotos.

Ditën e djeshme ishte Melisa ajo që publikoi një foto pranë tij duke i shprehur gjithë dashurinë. “Ti je bota për mua”, shkroi mes të tjerash ish-konkurrentja e “Përputhen”.

Loading...

Tjera nga rubrika

Një mama seksi si Arbenita Ismaili

Teleteksti

Vjollca Haxhiu shokon me dukjen – sa shumë qenka plakur

Teleteksti

Mozzik-ut nuk do t’i pëlqejë veprimi i fundit i Loredanës

Teleteksti

Tea nuk i ndahet këtij djaloshit – tani ka shkuar edhe në Dubai me të

Teleteksti

Xhemi Shehu e konfirmon se përse është mami më e bukur shqiptare

Teleteksti

Si ka mundësi që kaq bukur është veshur nusja e Elvis Naçit për Bajram

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë