Teleteksti
Lajme

Numërohen mbi 200 mijë vota, VV e thellon epërsinë me 47 për qind

numerohen-mbi-200-mije-vota,-vv-e-thellon-epersine-me-47-per-qind

Në më shumë se 200 mijë vota të numëruar.

Nga numërimi i më shumë se 200 mijë votave deri tash, Lëvizja Vetëvendosje po vazhdon të thellë diferencën me partitë pasuese me 47, 37 për qind, apo më shumë se tri partitë tjera të mëdha bashkë.

E dyta është PDK-ja ka 18.66 për qind, LDK-ja 13.79 e AAK-ja 8.75 për qind. /ORAinfo/

Tjera nga rubrika

Bashkëshortes së Hashim Thaçit iu bë kjo befasi për 8 Mars

Teleteksti.com

Albin Kurti për dialogun me Serbinë: Duhet të përgatitet mirë

Teleteksti.com

Edhe Lutfi Haziri e konfirmon kandidaturen për kryetar të LDK-së

Teleteksti.com

Temperatura befasuese, ky është parashikimi i motit për ditën e nesërme

Teleteksti.com

Dyshohet për plaçkitje dhe tentimvrasje afër Badovcit

Teleteksti.com

Ambasadori amerikan: Edhe pse të pavlerësuara, gratë udhëheqëse janë thelbësore në suksesin e Kosovës

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë