Teleteksti
Vip/Kultura

Nusja e Albanit i rregullon vet flokët, kaq e bukur po duket me këtë pamje

nusja-e-albanit-i-rregullon-vet-floket,-kaq-e-bukur-po-duket-me-kete-pamje

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka rregulluar flokët dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Learta lajmërohet nga vendi i punës, është mbushur e tëra më dukat

Teleteksti

Melisa ka disa fjalë për Andin pasi ai u shfaq në videoklipin e këngëtares kosovare

Teleteksti

Vajza e Merita dhe Nysret Muçiqit po duket si ‘loçkë’ e vërtetë sot

Teleteksti

Elita Rudi mbulohet për Ramazan, shikoni si po duket

Teleteksti

A po rikthehet si konkurrente në “Përputhen”, Tea jep përgjigjen që askush nuk e priste

Teleteksti

Mevlani ia shpreh publikisht dashurinë, ky është reagimi i Ledianës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë