Teleteksti
Vip/Kultura

Nusja e Korab Jetishit puthet në buzë me këtë vajzë

nusja-e-korab-jetishit-puthet-ne-buze-me-kete-vajze

Gruaja e Korab Jetishit puthet në buzë me këtë femër.

Gena Jetishi nuk është tanimë emër i panjohur për publikun.

Bashkëshortja e këngëtarit gjakovar është bërë një perzonazh mjaft i lakuar në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Gena dhe Korabi janë prej vitesh të martuar dhe prindër të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.

Loading...

Së fundmi, ajo ka ndarë një imazh duke u puth në buzë me vajzën e saj, një gjest jo shumë i hijshëm jo vetëm në shikim të parë, por edhe për faktin se e ndalon edhe shkenca por edhe tani siç është situata me pandeminë.

Si e komentoni ju?

Tjera nga rubrika

Afronës nuk i bën përshtypjes 28 Nëntori, ja si është veshur sot

Teleteksti

Kush feston ditëlindjen në të njëjtën ditë me Pavarësinë e Shqipërisë

Teleteksti

Si një ushtare e UÇK-së, Kallashi uron 28 Nëntorin me gjoksin jashtë

Teleteksti

Learta e do kaq shumë vjehrrën, ja çka bën për hatrin e saj

Teleteksti

Fifi vishet me dallam për 28 Nëntor, bëhet si një nuse e bukur

Teleteksti

Qëndresa na prezanton familjen, kaq bukurosh e paska vëllain

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë