Teleteksti
Vip/Kultura

Pas lindjes së vajzës, Elita tregon se a po kujdeset për t’i rikthyer format e mëparshme trupore

pas-lindjes-se-vajzes,-elita-tregon-se-a-po-kujdeset-per-t’i-rikthyer-format-e-meparshme-trupore

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës Elita nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo ka treguar se po ha ëmbëlsira dhe duket se nuk po kujdeset për t’i rikthyer format e mëparshme trupore./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Dua Lipa ‘ngrit’ temperaturat teksa pozon me të brendshme Versace

Teleteksti

Learta lajmërohet nga vendi i punës, është mbushur e tëra më dukat

Teleteksti

Melisa ka disa fjalë për Andin pasi ai u shfaq në videoklipin e këngëtares kosovare

Teleteksti

Vajza e Merita dhe Nysret Muçiqit po duket si ‘loçkë’ e vërtetë sot

Teleteksti

Elita Rudi mbulohet për Ramazan, shikoni si po duket

Teleteksti

A po rikthehet si konkurrente në “Përputhen”, Tea jep përgjigjen që askush nuk e priste

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë